Duitse versie
disclaimer

Contact


Ton Stolk

Commercieel directeur

Telefoon:

+31 (0)174525149

Tel. Mobiel:

+31 (0)655320981

E-mailadres:

ton@transtolk.nl

Bas Stolk

Werkplaats en Onderhoud

Telefoon:

 

Tel. Mobiel:

+31 (0)654640381

E-mailadres:

edwin.mansveld@transtolk.nl

Jorien Stolk

Fleetmanager en Planning Algemeen

Telefoon:

+31 (0)174525142

Tel. Mobiel:

+31 (0)646033304

E-mailadres:

jorien@transtolk.nl

Jan Pieter Moerkerken

Planning België, Luxemburg, Duitsland en Frankrijk

Telefoon:

+31 (0)174525149

Tel. Mobiel:

+31 (0)653212454

E-mailadres:

jan@transtolk.nl

Bart Brabander

Planning retourladingen

Telefoon:

+31 (0)174525144

Tel. Mobiel:

+31 (0)655320980

E-mailadres:

bart@transtolk.nl

Sandra Twist & Aida Brito

Planning Binnenland

Telefoon:

+31 (0)174525143

E-mailadres:

sandra@transtolk.nl

E-mailadres:

aida@transtolk.nl

Claudia Vreugdenhil

Fust

Telefoon:

+31(0)174525140

Tel. Mobiel:

+31 (0)651470014

E-mailadres:

claudia@transtolk.nl

Richard Luyt

Planning Duitsland

Telefoon:

0049 6324-9894023

Tel. Mobiel:

+491726289332

E-mailadres:

duitsland@transtolk.nl